Blikající parůžky pro fotbalové fandy

Hodně recesistickým dárkem pro fotbalové fandy jsou blikající parůžky. Uplatnění najdou především při fandění během zápasu na stadionu nebo i ve společnosti a třeba v restauraci. Rozhodně však nejde doporučit si tento „módní“ doplněk vzít například do zaměstnání.

Parůžky jsou vyhotovené na pružném držáku, který lze pohodlně nasadit na hlavu. Díky pružnému materiálu se přizpůsobí velikosti hlavy a nepadá. Na parůžkách jsou instalována světélka, která po zmáčknutí tlačítka začnou blikat po určitou dobu.

Jedinou nevýhodou „elektrické“ instalaci na těchto parůžkách je, že se nepočítá s výměnou baterie, pokud se vybije. Předpokládáme však, že český „kutil“ dokáže i tuto záležitost hravě vyřešit. U novějších sérií parůžek je z výroby baterie zalepená fólií tak, aby nedošlo k blikání během řetězce skladování, distribuce, prodeje a baterie se zbytečně nevybila. Folii stačí odstranit, baterie zastrčit dovnitř textilního materiálu parůžků a … HURÁ fandit !

Blikající parůžky se vyrábějí v barvách Arsenal FC, Chelsea FC, Manchester United, Liverpool FC, Tottenham Hotspur FC a West Ham United FC.

Výše uvedené blikající parůžky jsou oficiální licencované zboží.